Šarūnas Marčiulionis ir Diana ir Kęstutis Šeštokai – UŽ SAULIŲ JAUNEIKĄ IR TS-LKD SĄRAŠĄ NR. 6

UŽ SAULIŲ JAUNEIKĄ IR TS-LKD SĄRAŠĄ NR. 6

 

Vyksta  rinkimų kova visur: gatvėse konkuruoja plakatai, socialiniuose tinkluose pliekiasi kandidatų fanai, patys kandidatai neršia po namus. Laimės tie, kurie surinks daugiausia balsų. Tai visi ir stengiasi kaip įmanydami įtikti rinkėjams.

                      Patys rinkimai šiek tiek panašūs į krepšinį.  Konkurentus reikia įveikti nors vieno taško persvara, kad galėtum džiaugtis pergale. Čia svarbu viskas: trenerio sumanumas ir taktika, kapitono įgyta patirtis ir autoritetas, įžaidėjo gebėjimai, komandos susižaidimas ir lyderystė aikštelėje, individualus meistriškumas ir žaidybinė patirtis. Rungtynėse nepasislėpsi už kieno nors nugaros, nepasigirsi, kad esi kokios nors žvaigždės pasekėjas ar bičiulis – pats turi parodyti savo sugebėjimus tam tikroje pozicijoje, turi atskleisti savo meistriškumą. O naujokams aukšto rango varžybose lengva pasimesti. Be to, geras krepšinis visada yra garbingas komandinis  žaidimas, o ne kokios nors užkulisinės kombinacijos.

Vietos valdžia turi būti tokia pat gera komanda, o jos lyderis – kandidatas į merus – patikimas, švarios reputacijos politikas. MES PASISAKOME UŽ  SAULIŲ JAUNEIKĄ IR JO SĄRAŠĄ NR. 6. Vertiname Sauliaus gerą, dažnai viešumoje nematomą darbą savivaldybėje, jo politinį taktą, kolegialumą, pagarbą žmogui, asmeniškai pažįstame ne vieną  šios komandos narį ir tikime jų sėkme politikos aikštelėje. Tai rimčiausia profesionalų rinktinė komanda, kuri nestokoja patirties, vadinasi, ir klaidų darys mažiau, ir taktiką pasirinks tinkamą.

 Kviečiame visus, ne tik krepšininkus, krepšinio mylėtojus ar fanus, įsiklausyti į mūsų nuomonę ir drąsiai, su pasitikėjimu savo balsą atiduoti į šios komandos krepšį.

 

ŠARŪNAS MARČIULIONIS, vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų, olimpinis čempionas, poilsio rezidencijos Dubingiuose kūrėjas

DIANA ir KĘSTUTIS ŠEŠTOKAI, kaimo turizmo sodybos Suginčių krašte įkūrėjai,  Kęstutis – dar ir žinomas Lietuvos krepšininkas, 7 LKL žiedų savininkas

 

Politinė reklama sukurta autorių, skleidžiama nemokamai